SGC certifikáty

SGC certifikát je SSL certifikát, který díky technologii SGC (Server Gated Cryptoraphy) zaručuje šifrování o síle nejméně 128-bit, a to i u starších prohlížečů a operačních systémů, kde by jinak takového šifrování s běžným SSL certifikátem nebylo možné dosáhnout. SGC certifikáty najdou uplatnění zejména u projektů, kde je kladen důraz na nejvyšší úroveň zabezpečení a silné šifrování komunikace (např. bankovní a finanční instituce).

Zastaralé SGC

SGC je v současnosti velmi zastaralá technologie. SGC zajišťuje silné šifrování na dnes již extrémně zastaralých systémech a webových prohlížečích, jejichž počet uživatelů bychom spočítali na prstech jedné ruky. Certifikační autority Comodo a Thawte již své SGC SSL certifikáty stáhly z nabídky.

SSL certifikát Domén Ověření
organizace
Zelený
řádek
Vystavení
Záruka
Ročně od  
Secure Site Pro EV Symantec (VeriSign) 1 SSL certifikát EV EV Extended Validation - Zelený adresní řádek 5 dnů
1,750,000 USD
23 290 Kč
840,79 €
Koupit SSL certifikát
Secure Site Pro Symantec (VeriSign) 1 SSL certifikát OV 2 dny
1,500,000 USD
15 490 Kč
559,21 €
Koupit SSL certifikát

Ceny uvedené bez 21% DPH.

Co je to SGC?

SGC (Server Gated Cryptography) je technologie, která automaticky zajišťuje silné šifrování min 128 bitů, a to i pro starší prohlížeče a operační systémy, které podporují pouze šifrování 40 nebo 56 bitů. Tím je zaručeno šifrování více jak 288 krát (bilon krát bilon krát) silnější. Nejsilnější šifrování o síle 256 bitů je navázáno automaticky, pokud je podporováno na straně uživatele i serveru.

Doporučujeme:

CSR Generátor - vygenerujte si CSR žádost a privátní klíč online

Vygenerujte CSR pohodlně online

Připravili jsme pro Vás online CSR Generátor — na obsluhu velice jednoduchou webovou aplikaci, díky které vygenerujete CSR žádost o vystavení SSL certifikátu i s privátním klíčem během chvíle.

Více konverzí s důvěryhodným webem

SSL certifikáty s rozšířeným ověřením (EV, Extended Validation) zbarví adresní řádek prohlížeče zelenou barvou indikující důvěryhodný server. Přímo v adresním řádku se navíc zobrazí název organizace, pro kterou byl SSL certifikát vystaven. Maximalizujete tak důvěryhodnost Vašeho serveru a tím zvýšíte i zisky.

Jednoduše řečeno, pakliže Vám uživatel důvěřuje, pak se výrazně zvyšují šance, že u Vás nakoupí. Na SSL certifikáty se zeleným adresním řádkem se spoléhají mj. všechny banky, platební brány, velké e-shopy i vládní organizace. A přitom jsou náklady na SSL certifikát se zeleným adresním řádkem tak nízké…

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím