SGC certifikáty

SGC certifikát je SSL certifikát, který díky technologii SGC (Server Gated Cryptoraphy) zaručuje šifrování o síle nejméně 128-bit, a to i u starších prohlížečů a operačních systémů, kde by jinak takového šifrování s běžným SSL certifikátem nebylo možné dosáhnout. SGC certifikáty najdou uplatnění zejména u projektů, kde je kladen důraz na nejvyšší úroveň zabezpečení a silné šifrování komunikace (např. bankovní a finanční instituce).

Zastaralé SGC

SGC je v současnosti velmi zastaralá technologie. SGC zajišťuje silné šifrování na dnes již extrémně zastaralých systémech a webových prohlížečích, jejichž počet uživatelů bychom spočítali na prstech jedné ruky. Certifikační autority Comodo a Thawte již své SGC SSL certifikáty stáhly z nabídky.

SSL certifikát Domén Ověření
organizace
Zelený
řádek
Vystavení
Záruka
Ročně od  
Požadovaným parametrům neodpovídají žádné certifikáty.

Ceny uvedené bez 21% DPH.

Co je to SGC?

SGC (Server Gated Cryptography) je technologie, která automaticky zajišťuje silné šifrování min 128 bitů, a to i pro starší prohlížeče a operační systémy, které podporují pouze šifrování 40 nebo 56 bitů. Tím je zaručeno šifrování více jak 288 krát (bilon krát bilon krát) silnější. Nejsilnější šifrování o síle 256 bitů je navázáno automaticky, pokud je podporováno na straně uživatele i serveru.

Doporučujeme:

CSR Generátor - vygenerujte si CSR žádost a privátní klíč online

Vygenerujte CSR pohodlně online

Připravili jsme pro Vás online CSR Generátor — na obsluhu velice jednoduchou webovou aplikaci, díky které vygenerujete CSR žádost o vystavení SSL certifikátu i s privátním klíčem během chvíle.

Více konverzí s důvěryhodným webem

SSL certifikáty s rozšířeným ověřením (EV, Extended Validation) zbarví adresní řádek prohlížeče zelenou barvou indikující důvěryhodný server. Přímo v adresním řádku se navíc zobrazí název organizace, pro kterou byl SSL certifikát vystaven. Maximalizujete tak důvěryhodnost Vašeho serveru a tím zvýšíte i zisky.

Jednoduše řečeno, pakliže Vám uživatel důvěřuje, pak se výrazně zvyšují šance, že u Vás nakoupí. Na SSL certifikáty se zeleným adresním řádkem se spoléhají mj. všechny banky, platební brány, velké e-shopy i vládní organizace. A přitom jsou náklady na SSL certifikát se zeleným adresním řádkem tak nízké…

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné