Garance nejnižší ceny SSL certifikátů

SSL certifikáty RapidSSL

SSL certifikáty RapidSSL od stejnojmenné certifikační autority (CA) jsou známé zejména svou rychlostí vystavení. Díky automatickému ověření domény je vystavení SSL certifikátů RapidSSL otázkou jen několika málo minut.

RapidSSL jsou plnohodnotné důvěryhodné SSL certifikáty vhodné všude tam, kde je potřeba spolehlivě zabezpečit (šifrovat) komunikaci a zároveň mít jistotu, že se uživateli nebudou zobrazovat varovná hlášení o nedůvěryhodném SSL certifikátu.

SSL certifikát Domén Ověření
organizace
Zelený
řádek
Vystavení
Záruka
Ročně od  
RapidSSL RapidSSL 1 SSL certifikát DV 1-15 min
10,000 USD
259 Kč
9,89 €
Koupit SSL certifikát
RapidSSL Wildcard RapidSSL SSL certifikát zabezpečuje neomezeně subdomén, např.: www.*, ssl.*, cokoliv.* SSL certifikát DV 1-15 min
5,000 USD
2 490 Kč
95,04 €
Koupit SSL certifikát

Ceny uvedené bez 21% DPH.

Vystavení SSL certifikátů RapidSSL již za několik minut

Doménové ověření SSL certifikátů RapidSSL je automatizované. Na vybranou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s autorizačním odkazem pro potvrzení, že nad doménou máte plnou kontrolu. Jakmile na odkaz kliknete, obdržíte SSL certifikát na e-mail během několika málo minut. Autorizační e-mail lze zaslat na adresy ve tvaru např. admin@, hostmaster@, webmaster@, postmaster@ atd.

Wildcard SSL certifikáty

Wildcard certifikát je běžný SSL certifikát, ovšem je vystaven nikoliv pro jednu konkrétní doménu (např. secure.ssls.cz), ale pro všechny domény III. řádu (tedy například *.ssls.cz). Potřebujete-li zabezpečit více subdomén na hlavní doméně, pak s SSL certifikátem RapidSSL Wildcard můžete ušetřit nemalé náklady oproti koupi standardního SSL certifikátu pro každou doménu zvlášť.

Konec hláškám o nedůvěryhodném SSL certifikátu

Nasazením SSL certifikátu RapidSSL nebo RapidSSL Wildcard si můžete být jisti jeho podporou ve všech moderních webových prohlížečích. Obecně vzato, podporuje-li prohlížeč SSL připojení, pak podporuje i certifikáty RapidSSL.

Nasazení na Web server i na Mail server

SSL certifikáty RapidSSL lze nasadit nejen na webový server. RapidSSL můžete nainstalovat mj. i na poštovní server a zamezit tak varování o nedůvěryhodném SSL certifikátu v e-mailovém klientu Vašich zákazníků. Jedním SSL certifikátem RapidSSL Wildcard tak můžete najednou zabezpečit např. www.example.com (včetně example.com bez www) a zároveň Vaše poštovní služby, např. mail.example.com, smtp.example.com, pop3.example.com a imap.example.com.

O certifikační autoritě RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL, původně (a stále) pod záštitou GeoTrust, nyní vystupuje pod svým vlastním jménem. SSL certifikáty RapidSSL jsou proslulé zejména díky rychlosti vystavení. Stačí k tomu totiž jen několik málo minut a není třeba dokládat žádné dokumenty. Ověření (validace) probíhá jen na úrovni domény plně automatizovaně, což sice nezaručuje identitu serveru, ale stále zajišťuje spolehlivé až 256-bit šifrování komunikace.

Čtěte více o RapidSSL →

Doporučujeme:

RapidSSL

SSL certifikáty RapidSSL

Standardní SSL certifikát RapidSSL zajistí spolehlivé šifrování pro menší projekty — vhodné pro blog nebo osobní stránky, na kterých se uživatelé přihlašují jménem a heslem.

RapidSSL Wildcard

SSL certifikáty RapidSSL

SSL certifikát RapidSSL Wildcard je oblíbený wildcard certifikát vhodný pro zabezpečení osobních webových stránek, blogů a mail serverů.

CSR Generátor - vygenerujte si CSR žádost a privátní klíč online

Vygenerujte CSR pohodlně online

Připravili jsme pro Vás online CSR Generátor — na obsluhu velice jednoduchou webovou aplikaci, díky které vygenerujete CSR žádost o vystavení SSL certifikátu i s privátním klíčem během chvíle.

Více konverzí s důvěryhodným webem

SSL certifikáty s rozšířeným ověřením (EV, Extended Validation) zbarví adresní řádek prohlížeče zelenou barvou indikující důvěryhodný server. Přímo v adresním řádku se navíc zobrazí název organizace, pro kterou byl SSL certifikát vystaven. Maximalizujete tak důvěryhodnost Vašeho serveru a tím zvýšíte i zisky.

Jednoduše řečeno, pakliže Vám uživatel důvěřuje, pak se výrazně zvyšují šance, že u Vás nakoupí. Na SSL certifikáty se zeleným adresním řádkem se spoléhají mj. všechny banky, platební brány, velké e-shopy i vládní organizace. A přitom jsou náklady na SSL certifikát se zeleným adresním řádkem tak nízké…

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné