SSL certifikáty pro eshopy

Každý zkušený obchodník si dobře uvědomuje, že konkurence je na internetu velká a silná. Navíc se stále objevují nové a nové podvodné eshopy, které vynalézají stále sofistikovanější způsoby, jak vyzrát i nad opatrnými a zkušenými uživateli.

SSL certifikát pro eshopy / internetové obchody - HTTPS zabezpečení

Zvýšení důvěryhodnosti eshopu

Aby zákazník v eshopu nakoupil, musí se už při návštěvě první stránky cítit bezpečně a zhodnotit eshop jako solidní a důvěryhodný obchod. Získat si důvěru zákazníka lze mnoha způsoby, ale často draze a s vynaložením spousty úsilí. Celou věc však může snadno a rychle vyřešit použití důvěryhodného SSL certifikátu.

Který SSL certifikát je pro eshop nejvhodnější?

Záleží na konkrétním záměru a proč SSL certifikát použít. Potřebujete-li pouze zabezpečení, pak si vystačíte s levnějším SSL certifikátem s ověřením domény za pár stovek ročně. Takový SSL certifikát spolehlivě zašifruje komunikaci a zákazník se tak cítí bezpečněji. Ovšem takový certifikát zákazníkovi nezaručuje, že za eshopem stojí ten či konkrétní obchodník.

Z toho důvodu je vhodnější přistoupit k výběru některého z SSL certifikátů s ověřením společnosti nebo ještě lépe - s rozšířeným ověřením. Takové SSL certifikáty obsahují z nezávislých zdrojů ověřené údaje o obchodníkovi a zákazník si je může kdykoliv pohodlně ověřit přímo ve svém prohlížeči.

V případě SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (EV, Extended Validation) se míra důvěry vyhoupne na maximum díky zbarvení adresního řádku prohlížeče zelenou barvou a zobrazením jména společnosti hned vedle adresy eshopu. Takový zelený adresní řádek i nezkušenému uživateli zřetelně ukazuje, že je eshop důvěryhodný, a tudíž je nákup v takovém eshopu bezpečný.

Výhody SSL certifikátu s EV

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím