SSL certifikáty pro eshopy

Každý zkušený obchodník si dobře uvědomuje, že konkurence je na internetu velká a silná. Navíc se stále objevují nové a nové podvodné eshopy, které vynalézají stále sofistikovanější způsoby, jak vyzrát i nad opatrnými a zkušenými uživateli.

SSL certifikát pro eshopy / internetové obchody - HTTPS zabezpečení

Zvýšení důvěryhodnosti eshopu

Aby zákazník v eshopu nakoupil, musí se už při návštěvě první stránky cítit bezpečně a zhodnotit eshop jako solidní a důvěryhodný obchod. Získat si důvěru zákazníka lze mnoha způsoby, ale často draze a s vynaložením spousty úsilí. Celou věc však může snadno a rychle vyřešit použití důvěryhodného SSL certifikátu.

Který SSL certifikát je pro eshop nejvhodnější?

Záleží na konkrétním záměru a proč SSL certifikát použít. Potřebujete-li pouze zabezpečení, pak si vystačíte s levnějším SSL certifikátem s ověřením domény za pár stovek ročně. Takový SSL certifikát spolehlivě zašifruje komunikaci a zákazník se tak cítí bezpečněji. Ovšem takový certifikát zákazníkovi nezaručuje, že za eshopem stojí ten či konkrétní obchodník.

Z toho důvodu je vhodnější přistoupit k výběru některého z SSL certifikátů s ověřením společnosti nebo ještě lépe - s rozšířeným ověřením. Takové SSL certifikáty obsahují z nezávislých zdrojů ověřené údaje o obchodníkovi a zákazník si je může kdykoliv pohodlně ověřit přímo ve svém prohlížeči.

V případě SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (EV, Extended Validation) se míra důvěry vyhoupne na maximum díky zbarvení adresního řádku prohlížeče zelenou barvou a zobrazením jména společnosti hned vedle adresy eshopu. Takový zelený adresní řádek i nezkušenému uživateli zřetelně ukazuje, že je eshop důvěryhodný, a tudíž je nákup v takovém eshopu bezpečný.

Výhody SSL certifikátu s EV

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné