Akceptované platební metody

SSL/TLS certifikát, ID certifikát nebo navýšení kreditu můžete uhradit kteroukoliv z nejoblíbenějších platebních metod — od standardní platby převodem, přes zabezpečenou platbu kartou, Paypal peněženku nebo pohodlně a ještě rychleji pomocí předplaceného kreditu na svém SSLS účtu.

Platba kartou za SSL certifikát

Platební karta

  • Pouze ČR

Platba kreditní nebo debetní kartou je jeden z nejrychlejších způsobů, jak získat SSL certifikát.

Platba je zpracována prakticky okamžitě a SSL certifikát můžete ihned aktivovat. Platba probíhá v zabezpečeném prostředí platební brány GoPay.

Platba PayPal

PayPal pěněženka

Paypal peněženka je další způsob, jak získat SSL certifikát během několika málo minut. Platba je zpracována prakticky okamžitě.

Máte-li na svém PayPal účtu dostatek finančních prostředků, můžete platbu provést ze své PayPal peněženky. V opačném případě můžete platbu provést platební kartou přímo v prostředí platební brány PayPal.

Kredit

Nakupujete-li SSL certifikáty často, můžete si ušetřit práci s opakovaným vyplňováním čísla platební karty nebo údajů pro bankovní převod.

Dobít kredit si můžete libovolnou částkou a poté za SSL certifikáty zaplatit pouhým kliknutím.

Faktura se splatností

Chápeme, že některé instituce mohou být z byrokratických důvodů zatíženy přísnými předpisy při objednávkách zboží a služeb. Proto jsme připraveni vyjít vstříc a SSL certifikát od nás můžete pořídit i tzv. na fakturu se splatností.

Hotově

Hotovost

Od 05.03.2019 tato platební metoda není dostupná, neboť provozovateli tohoto platebního kanálu nebyla prodloužena licence ČNB.

  • Pouze ČR

Na více jak 8 000 místech po celé ČR. Stačí si vytisknout proforma fakturu s čárovým kódem a zaplatit na kterémkoliv terminálu Sazka, Europay nebo na pobočce České pošty.

Bankovní převod

  • Pouze ČR

I přesto, že existují mnohem pohodlnější a rychlejší platební metody, je někdy potřeba využít tradičního způsobu platby zadáním platebního příkazu bankovním převodem.

V případě platby převodem v rámci Fio banky a v případě tzv. "okamžité platby" (nezaměňujte s "expresní platbou") bude vaše platba zpracována nejpozději do třiceti minut.

Potřebujete-li vystavení SSL certifikátu při platbě převodem v mezibankovním styku urychlit, můžete nám prostřednictvím ticketu na podporu zaslat potvrzení o platbě (snímek obrazovky z internetového bankovnictví nebo oskenovaný papírový příkaz potvrzený bankou).

QR platba

  • Pouze ČR
QR platba

Platbu pomocí QR kódu podporuje celá řada mobilních aplikací českých bankovních ústavů. Sejmutím QR kódu ušetříte drahocenný čas, který byste strávili ručním zadáním údajů pro platbu bankovním převodem.

Měsíční vyúčtování

Pro naše vysoce bonitní partnery nabízíme možnost měsíčního vyúčtování. Díky tomu můžete mít všechny certifikáty za uplynulý měsíc na jedné faktuře.

Nejčastější dotazy na téma:

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím