30 dní záruka na vrácení peněz

Záruka vrácení peněz za SSL certifikáty

Za prvotřídní kvalitou našich služeb si stojíme a chceme, aby byli všichni zákazníci SSLS spokojení. Proto kdykoliv do 30 dní od uhrazení objednávky můžete požádat o její zrušení a vrácení peněz v plné výši.

Objednávku lze zrušit:

Jak objednávku zrušit?

Přejete-li si objednávku zrušit, přihlašte se ke svému účtu a vytvořte ticket na podporu. V žádosti uveďte:

  1. číslo objednávky (variabilní symbol) nebo číslo certifikátu ("SSLS ID" viz Detail certifikátu),
  2. způsob vrácení peněz (volitelně buď převést na kreditní účet nebo vystavit dobropis).

Tato záruka na vrácení peněz se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.

Měli byste vědět, že třicetidenní lhůta se počítá od chvíle, kdy přijmeme vaši platbu, protože od toho momentu máte SSL certifikát k dispozici nehledě na to, zda si jej aktivujete ihned nebo třeba až za rok. Tento model funguje na bázi "neotevřené krabice", tj. zakoupíte-li např. nový televizor, taktéž platí, že záruku nelze prodloužit jen proto, že jste ji nechali zapečetěnou v krabici a televizor nepoužívali. U OV a EV certifikátů je standardní doba vystavení v řádu hodin až dní, a tudíž je třicetidenní lhůta více než dostačující pro všechny případy — neneseme odpovědnost za vaši případnou nespolupráci s certifikační autoritou při procesu ověření.

Také mějte na paměti, že digitální certifikát (SSL certifikát, osobní ID certifikát či Code Signing certifikát) je bezpečnostní produkt. Nárok na vyhovění žádosti o vystavení digitálního certifikátu nikomu nevzniká, žádost může být ze strany certifikační autority zamítnuta. V případě zamítnutí žádosti není dotčeno právo uplatnit záruku na vrácení peněz.

Upozorňujeme, že příslušné již vystavené SSL certifikáty, na které uplatníte záruku na vrácení peněz, budou do 48 hodin revokovány (zneplatněny). Související služby používající tyto zneplatněné certifikáty již nebudou zabezpečené.

Na co se tato záruka nevztahuje?

Záruku na vrácení peněz nelze uplatnit například u víceletého předplatného SSL/TLS certifikátu, u nějž již uplynula 30-denní lhůta na vrácení peněz podle této záruky, a to i přesto, že nebyla plně využita celá doba předplatného. Tím však není dotčeno právo na odstoupení od Smlouvy, ke kterému dojde na žádost nebo automaticky okamžikem expirace předplatného (nikoliv okamžikem expirace certifikátu).

Záruka se rovněž nevztahuje na zákonné výjimky z práva na vrácení peněz, mj. na žádost o přidělení nového kódu LEI, jeho prodloužení nebo transferu (převodu). Kód LEI je totiž organizaci ve většině případech přidělen okamžikem podpisu Smlouvy (resp. odesláním objednávky) a tato akce je nevratná. Tím však není dotčeno právo na odstoupení od Smlouvy, ke kterému dojde na žádost nebo automaticky okamžikem vypršení doby trvání Smlouvy.

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné