30 dní záruka na vrácení peněz

Záruka vrácení peněz za SSL certifikáty

Za prvotřídní kvalitou našich služeb si stojíme a chceme, aby byli všichni zákazníci SSLS spokojení. Proto do 30 dní od uhrazení objednávky můžete kdykoliv požádat o její zrušení a vrácení peněz v plné výši.

Objednávku lze zrušit:

Jak objednávku zrušit?

Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte e-mailem naši technickou podporu a uveďte následující údaje:

  1. Číslo objednávky nebo číslo SSL certifikátu (SSLS ID, viz. Detail certifikátu),
  2. doménu (Common Name), pokud již byl SSL certifikát aktivován,
  3. vaše celé jméno a název organizace

E-mail s žádostí o zrušení objednávky musí být zaslán z adresy, kterou používáte pro přihlášení ke svému SSLS účtu nebo z adresy uvedené v CSR žádosti, byl-li již SSL certifikát aktivován.

Měli byste vědět, že třicetidenní lhůta se počítá od chvíle, kdy přijmeme vaši platbu, protože od toho momentu máte SSL certifikát k dispozici nehledě na to, zda si jej aktivujete ihned nebo třeba až za rok. Tento model funguje na bázi "neotevřené krabice", tj. zakoupíte-li např. nový televizor, taktéž platí, že záruku nelze prodloužit jen proto, že jste ji nechali zapečetěnou v krabici a televizor nepoužívali. U OV a EV certifikátů je standardní doba vystavení v řádu hodin až dní, a tudíž je třicetidenní lhůta více než dostačující pro všechny případy — neneseme odpovědnost za vaši případnou nespolupráci s certifikační autoritou při procesu ověření.

Také mějte na paměti, že digitální certifikát (SSL certifikát, osobní ID certifikát či Code Signing certifikát) je bezpečnostní produkt. Nárok na vyhovění žádosti o vystavení digitálního certifikátu nikomu nevzniká, žádost může být ze strany certifikační autority zamítnuta. V případě zamítnutí žádosti o certifikát lze uplatnit záruku na vrácení peněz ve lhůtě 30 dní.

Upozorňujeme, že příslušné již vystavené SSL certifikáty, na které uplatníte záruku na vrácení peněz, budou do 48 hodin revokovány (zneplatněny). Související služby používající tyto zneplatněné certifikáty již nebudou zabezpečené.

1) Na SSL certifikáty s EV (rozšířeným ověřením) od CA Certum a CA Trustwave se záruka nevztahuje, pokud již začal proces ověření.

SSL certifikát — 139 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím