Pozn.: Způsob zobrazení a prezentace SSL/TLS certifikátů s EV, resp. zeleného adresního řádku a názvu organizace, se v různých prohlížečích liší, a dokonce se mohou lišit i v různých verzích stejného prohlížeče.
Podceňovat riziko se nevyplatí
Náklady spojené se vzniklým incidentem jsou výrazně vyšší než náklady na prevenci.
Spousta firem si nebezpečí uvědomuje, ale značně tato rizika podceňují se slovy "Tohle se nám přece stát nemůže". A právě to je snad největší omyl, který odpovědný člověk může vypustit z úst.
Obracejí se na nás nejen provozovatelé internetových obchodů a hledají řešení, až když je pozdě a mají na krku bezpečnostní incident. Nejčastěji to bývá krádež přihlašovacích údajů a získání kontroly nad účtem zákazníka, kdy je pro útočníka snadné zjistit si vše potřebné k tomu, aby mohl začít dělat neplechy a ze zákazníka vyždímat maximum.
Fakta o zeleném adresním řádku
Na základě průzkumu chování 400 uživatelů nakupujících na internetu:
- 100% respondentů si všimlo zeleného adresního řádku a logicky si správně odvodilo jeho význam
- 93% respondentů bez dalších váhání důvěřuje webovým stránkám se zeleným adresním řádkem
- 97% respondentů je ochotno stránce se zeleným adresním řádkem svěřit číslo kreditní karty
- 77% respondentů uvedlo, že by váhalo nakoupit v eshopu, který dříve měl zelený adresní řádek a nyní nemá
Zvyšte důvěryhodnost
Zvyšte svou důvěryhodnost u zákazníků, konverze a zisky zobrazením zeleného adresního řádku ve webovém prohlížeči a jednou ranou vyřešíte i otázku zabezpečení.
Díky SSL certifikátu s EV (Extended Validation, rozšířené ověření) se navíc vedle www adresy zobrazí i název společnosti či organizace — Vaši zákazníci si tak mohou být jistí, že jsou na správném místě (nikoliv na podvodném webu).
Chci SSL certifikát s EV →
EV indikátor
Způsob prezentace EV indikátoru (zelený adresní řádek, umístění a zobrazení názvu organizace apod.) je plně v režii vývojářů každého webového prohlížeče a může se s každou jeho verzí a aktualizací změnit.