CA GeoTrust

Certifikační autorita GeoTrust patří mezi nejoblíbenější na světě. Svědčí tomu i to, že mezi 1000 nejznámějšími webovými stránkami a internetovými obchody má největší zastoupení právě GeoTrust se svými SSL certifikáty z řady True BusinessID, které zaručují identitu serveru důkladným ověřením žadatele o vystavení SSL certifikátu. Informace o držiteli SSL certifikátu jsou v takovém případě uvedeny přímo v SSL certifikátu a uživatelé si tak mohou pohodlně přímo ve svém prohlížeči ověřit, že jsou na správném webu a nikoliv na podvodných (např. phishingových) stránkách.

Mezi nejoblíbenější SSL certifikáty od GeoTrust patří SSL certifikát True BusinessID s EV (Extended Validation). Nespornou předností a výhodou SSL certifikátu True BusinessID s EV patří jeho schopnost zbarvit adresní řádek v prohlížeči zeleně a přímo vedle webové adresy zobrazit název držitele SSL certifikátu. Zelený adresní řádek je ihned viditelný a zaregistrují jej i méně zasvěcení uživatelé, kteří tak vědí, že jsou na důvěryhodných webových stránkách. Eshopy se zeleným adresním řádkem si takto snadno získají důvěru potenciálních i stávajících zákazníků, čímž zvýší konverze a zisky.

SSL certifikáty GeoTrust jsou vhodné zejména tam, kde je požadováno:

SSL certifikát GeoTrust

GeoTrust certifikáty jsou podporované všemi nejrozšířenějšími webovými prohlížeči, a to i na mobilních zařízeních. SSL certifikáty GeoTrust jsou podporovány na 99,9% všech webových prohlížečů a serverů.

Certifikační autorita na SSL certifikáty GeoTrust poskytuje finanční záruku ve výši až $500,000 USD, zdarma statickou nebo dynamickou pečeť na webové stránky a možnost SSL certifikát kdykoliv během jeho platnosti zdarma přegenerovat (např. dojde-li ke ztrátě privátního klíče atd).


Zobrazit SSL certifikáty GeoTrust →

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím