CA GeoTrust

Certifikační autorita GeoTrust patří mezi nejoblíbenější na světě. Svědčí tomu i to, že mezi 1000 nejznámějšími webovými stránkami a internetovými obchody má největší zastoupení právě GeoTrust se svými SSL certifikáty z řady True BusinessID, které zaručují identitu serveru důkladným ověřením žadatele o vystavení SSL certifikátu. Informace o držiteli SSL certifikátu jsou v takovém případě uvedeny přímo v SSL certifikátu a uživatelé si tak mohou pohodlně přímo ve svém prohlížeči ověřit, že jsou na správném webu a nikoliv na podvodných (např. phishingových) stránkách.

Mezi nejoblíbenější SSL certifikáty od GeoTrust patří SSL certifikát True BusinessID s EV (Extended Validation). Nespornou předností a výhodou SSL certifikátu True BusinessID s EV patří jeho schopnost zbarvit adresní řádek v prohlížeči zeleně a přímo vedle webové adresy zobrazit název držitele SSL certifikátu. Zelený adresní řádek je ihned viditelný a zaregistrují jej i méně zasvěcení uživatelé, kteří tak vědí, že jsou na důvěryhodných webových stránkách. Eshopy se zeleným adresním řádkem si takto snadno získají důvěru potenciálních i stávajících zákazníků, čímž zvýší konverze a zisky.

SSL certifikáty GeoTrust jsou vhodné zejména tam, kde je požadováno:

SSL certifikát GeoTrust

GeoTrust certifikáty jsou podporované všemi nejrozšířenějšími webovými prohlížeči, a to i na mobilních zařízeních. SSL certifikáty GeoTrust jsou podporovány na 99,9% všech webových prohlížečů a serverů.

Certifikační autorita na SSL certifikáty GeoTrust poskytuje finanční záruku ve výši až $500,000 USD, zdarma statickou nebo dynamickou pečeť na webové stránky a možnost SSL certifikát kdykoliv během jeho platnosti zdarma přegenerovat (např. dojde-li ke ztrátě privátního klíče atd).


Zobrazit SSL certifikáty GeoTrust →

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné