CA Comodo

Certifikační autorita Comodo zabezpečuje svými SSL certifikáty neuvěřitelných 26% všech serverů. Comodo nese své prestižní jméno nejen v oblasti SSL certifikátů, ale obecně v počítačové bezpečnosti. Specializuje se mj. i na vývoj antivirových nástrojů a PCI compliance (služba prověření úrovně zabezpečení serveru podle standardů Payment Card Industry) pro velké korporace i malé webové stránky, které chtějí spravovat údaje o kreditních kartách pro pohodlí svých zákazníků.

Comodo je považována za zakladatele a iniciátora tzv. zelených certifikátů. Tyto zelené SSL certifikáty (EV certifikáty) mají svou nespornou výhodu ve schopnosti zbarvit adresní řádek webového prohlížeče zeleně a vedle webové adresy zobrazit název držitele SSL certifikátu, díky čemuž i nezasvěcený uživatel okamžitě zaregistruje, že je server důvěryhodný. A takto získaná důvěryhodnost pak vede ke zvýšení konverzí a zisků. Na EV certifikáty nedají dopustit nejen velké webové portály, známé internetové obchody a banky, ale i menší eshopy, které potřebují získat důvěru zákazníků.

Comodo disponuje nejširší nabídkou SSL certifikátů s různými vlastnostmi tak, aby si vybral každý přesně podle potřeb. Mezi SSL certifikáty od Comodo tak najdeme nízkonákladové SSL certifikáty PositiveSSL, multidoménové SSL certifikáty (UC/SAN certifikáty), EV certifikáty se zeleným adresním řádkem nebo SGC certifikáty pro maximální zabezpečení i na starších systémech, které podporují jen 40 nebo 56-bit šifrování.

Značka Comodo pro server i uživatele představuje prestiž a jistotu spolehlivého a silného zabezpečení. Díky možnosti rozšíření SSL certifikátu o funkci zbarvení adresního řádku prohlížeče zeleně dosahují (nejen) internetové obchody vyšších konverzí a zisků. SSL certifikáty Comodo používají jak banky, finanční instituce a velké webové portály, tak i malé webové stránky, eshopy a diskuzní fóra.

SSL certifikáty Comodo jsou proto vhodné zejména tam, kde je požadováno:

SSL certifikát Comodo

SSL certifikáty Comodo jsou podporované všemi nejrozšířenějšími webovými prohlížeči, a to i na mobilních zařízeních. Uvádí se, že SSL certifikáty Comodo jsou podporovány na 99,9% všech webových prohlížečů a serverů.

Certifikační autorita na SSL certifikáty Comodo poskytuje finanční záruku ve výši až $1,750,000 USD, zdarma pečeť na webové stránky nebo "Corner of Trust" a možnost SSL certifikát kdykoliv během jeho platnosti zdarma přegenerovat (např. dojde-li ke ztrátě privátního klíče atd).


Zobrazit SSL certifikáty Comodo →

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné