CA Comodo

Certifikační autorita Comodo zabezpečuje svými SSL certifikáty neuvěřitelných 26% všech serverů. Comodo nese své prestižní jméno nejen v oblasti SSL certifikátů, ale obecně v počítačové bezpečnosti. Specializuje se mj. i na vývoj antivirových nástrojů a PCI compliance (služba prověření úrovně zabezpečení serveru podle standardů Payment Card Industry) pro velké korporace i malé webové stránky, které chtějí spravovat údaje o kreditních kartách pro pohodlí svých zákazníků.

Comodo je považována za zakladatele a iniciátora tzv. zelených certifikátů. Tyto zelené SSL certifikáty (EV certifikáty) mají svou nespornou výhodu ve schopnosti zbarvit adresní řádek webového prohlížeče zeleně a vedle webové adresy zobrazit název držitele SSL certifikátu, díky čemuž i nezasvěcený uživatel okamžitě zaregistruje, že je server důvěryhodný. A takto získaná důvěryhodnost pak vede ke zvýšení konverzí a zisků. Na EV certifikáty nedají dopustit nejen velké webové portály, známé internetové obchody a banky, ale i menší eshopy, které potřebují získat důvěru zákazníků.

Comodo disponuje nejširší nabídkou SSL certifikátů s různými vlastnostmi tak, aby si vybral každý přesně podle potřeb. Mezi SSL certifikáty od Comodo tak najdeme nízkonákladové SSL certifikáty PositiveSSL, multidoménové SSL certifikáty (UC/SAN certifikáty), EV certifikáty se zeleným adresním řádkem nebo SGC certifikáty pro maximální zabezpečení i na starších systémech, které podporují jen 40 nebo 56-bit šifrování.

Značka Comodo pro server i uživatele představuje prestiž a jistotu spolehlivého a silného zabezpečení. Díky možnosti rozšíření SSL certifikátu o funkci zbarvení adresního řádku prohlížeče zeleně dosahují (nejen) internetové obchody vyšších konverzí a zisků. SSL certifikáty Comodo používají jak banky, finanční instituce a velké webové portály, tak i malé webové stránky, eshopy a diskuzní fóra.

SSL certifikáty Comodo jsou proto vhodné zejména tam, kde je požadováno:

SSL certifikát Comodo

SSL certifikáty Comodo jsou podporované všemi nejrozšířenějšími webovými prohlížeči, a to i na mobilních zařízeních. Uvádí se, že SSL certifikáty Comodo jsou podporovány na 99,9% všech webových prohlížečů a serverů.

Certifikační autorita na SSL certifikáty Comodo poskytuje finanční záruku ve výši až $1,750,000 USD, zdarma pečeť na webové stránky nebo "Corner of Trust" a možnost SSL certifikát kdykoliv během jeho platnosti zdarma přegenerovat (např. dojde-li ke ztrátě privátního klíče atd).


Zobrazit SSL certifikáty Comodo →

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím