Finanční záruka CA

SSL certifikát je bezpečnostní produkt. Finanční záruka certifikační autority je pojištění případné škody přímo způsobené SSL certifikátem vaším uživatelům (klientům) v důsledku použití takového certifikátu vystaveného nedbalostí certifikační autority, popřípadě prolomením šifrování, které by bylo způsobeno samotným certifikátem.

Výše finanční záruky

Výše finanční záruky se liší v závislosti na konkrétním produktu. Podobně jako u pojištění platí, že cena certifikátu je vyšší při vyšším finančním plnění záruky certifikační autoritou. Informaci o výši finanční záruky doporučujeme uvést na webových stránkách; pro vašeho klienta je to přidaná hodnota.

Zatímco osobní prezentace, blogy a začínající eshopy si mohou vystačit s SSL certifikátem se základní zárukou, zavedeným eshopům s možností platby kartou, finančním institucím, úřadům a všem firmám kladoucím důraz na důvěryhodnost a bezpečnost transakcí je doporučeno zvolit některý SSL certifikátů s vyšší finanční zárukou.

Případné plnění finanční záruky řeší klient přímo s příslušnou certifikační autoritou podle příslušných předpisů a za podmínek, se kterými byl vyjádřen souhlas při aktivaci certifikátu.

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím