Finanční záruka CA

SSL certifikát je bezpečnostní produkt. Finanční záruka certifikační autority je pojištění případné škody přímo způsobené SSL certifikátem vaším uživatelům (klientům) v důsledku použití takového certifikátu vystaveného nedbalostí certifikační autority, popřípadě prolomením šifrování, které by bylo způsobeno samotným certifikátem.

Výše finanční záruky

Výše finanční záruky se liší v závislosti na konkrétním produktu. Podobně jako u pojištění platí, že cena certifikátu je vyšší při vyšším finančním plnění záruky certifikační autoritou. Informaci o výši finanční záruky doporučujeme uvést na webových stránkách; pro vašeho klienta je to přidaná hodnota.

Zatímco osobní prezentace, blogy a začínající eshopy si mohou vystačit s SSL certifikátem se základní zárukou, zavedeným eshopům s možností platby kartou, finančním institucím, úřadům a všem firmám kladoucím důraz na důvěryhodnost a bezpečnost transakcí je doporučeno zvolit některý SSL certifikátů s vyšší finanční zárukou.

Případné plnění finanční záruky řeší klient přímo s příslušnou certifikační autoritou podle příslušných předpisů a za podmínek, se kterými byl vyjádřen souhlas při aktivaci certifikátu.

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné