Zapomenuté uživatelské jméno

Zapomněli jste uživatelské jméno ke svému SSLS účtu? Nic se neděje, ochotně to s Vámi vyřešíme…

Řešení svépomocí

  1. Vaše uživatelské jméno je Vaše e-mailová adresa.
  2. Pokud máte více než jednu schránku, zkuste ve svých e-mailových schránkách dohledat některý z e-mailů od nás (vždy z domény ssls.cz). Potvrzení o registraci, objednávkách, přijatých platbách, vystavených fakturách apod. totiž vždy zasíláme na e-mailovou adresu, která je zároveň Vaším uživatelským jménem.
  3. Často se nemůžete přihlásit, protože rozlišujeme VELKÉ a malé znaky. Pokud jste tedy při registraci uvedli například Jan.Novak@me.com, ale při přihlášení vyplníte jan.novak@me.com malými písmeny, tak přihlášení selže.

Také se mohlo stát, že jste při registraci uvedli e-mail s "překlepem", například jmeno@example.czz. V takovém případě postupujte dle instrukcí vpravo.

Potřebuji pomoc

Pokud se Vám stále nedaří přihlásit, kontaktujte nás e-mailem na adrese:

zapomenuté uživatelské jméno

Máte-li u nás zakoupen alespoň jeden certifikát, uveďte v e-mailu pokud možno alespoň číslo objednávky a doménu, abychom Váš účet mohli správně identifikovat.

Prosíme, připravte se, že můžeme požadovat odpověď na náhodnou kontrolní otázku dle interních předpisů. Bezpečnost Vašeho účtu je naší prioritou a v této věci jsou pracovníci naší podpory nekompromisní.

Vyřízení žádosti o zaslání správného uživatelského jména můžete urychlit digitálním podpisem e-mailu kvalifikovaným certifikátem nebo důvěryhodným komerčním certifikátem obsahujícím Vaše celé jméno, pokud takový máte. Jméno či alespoň název firmy v certifikátu se musí shodovat s údaji Vašeho účtu.

V krajním případě Vás můžeme požádat o zaslání dokladu totožnosti (občanský či řidičský průkaz nebo pas); jakékoliv osobní doklady budou neprodleně po ověření totožnosti trvale smazány.

Související

SSL certifikát — 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

Zelený adresní řádek

Nepřehlédnutelný indikátor důvěryhodného webu, díky kterému zvýšíte konverze a zisky.

Multidoménové UC/SAN

Skonsolidujte všechny Vaše SSL certifikáty do jednoho multidoménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Uživatel SSL Nový zákazník

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací
Souhlasím