Sociální odpovědnost

Jako lidé, i my cítíme potřebu pomáhat druhým. A jako organizace, i společnost Alpiro si uvědomuje svého postavení a sociální odpovědnosti.

Sponzoring a spolupráce

Můžeme nabídnout pomoc mimo jiné finančně nebo formou toho, v čem jsme nejlepší — poskytováním plnohodnotných důvěryhodných SSL certifikátů (například pro zabezpečení webových stránek nebo poštovního serveru) či ID certifikátů (S/MIME, pro digitální podpis e-mailů) a dalších souvisejích produktů a služeb — zpravidla zcela bezplatně, popřípadě za individuálních podmínek.

S kým spolupracujeme

Jsme ochotni zvážit spolupráci či sponzorovat zejména činnost, kterou považujeme s ohledem na dobu, lokalitu či obecnou situaci za nejakutnější, mimo jiné:

Jak navázat spolupráci

Pokud jste přesvědčeni, že splňujete předpoklady pro navázání spolupráce či získání našeho sponzorství a sdílíte našeho hodnoty, neváhejte nám napsat. Rádi se o vaší organizaci a její činnosti, výsledcích a potřebách dozvíme více.

Dovolujeme si poznamenat, že toto není závazná nabídka spolupráce či sponzoringu. Finální rozhodnutí o poskytnutí či neposkytnutí pomoci z naší strany závisí na mnoha faktorech, zejména na stávajícím rozsahu naší činnosti v oblasti sociální odpovědnosti a aktuálním možnostem a situaci. Takovým rozhodnutím může být i zamítnutí, a to bez udání důvodu.

SSL certifikát / 169 Kč

Přejděte na důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL se silným až 256-bit šifrováním a ušetřete.

EV SSL certifikáty

Chraňte svou reputaci a zajistěte maximální důvěryhodnost s TLS/SSL certifikátem s EV.

Multidoménové (SAN)

Skonsolidujte všechny své SSL certifikáty do jednoho multi-doménového SSL certifikátu!

Uživatel SSL Přihlášení

Zavřít

Přejít k registraci

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Doporučené SSL certifikáty
Zavřít
Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste řešení na stránce Podpora a Nejčastější dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
Tato stránka používá soubory cookies. více informací

Souhlasím se všemi Pouze nezbytné