SSL certifikáty

SSL certifikát od důvěryhodné certifikační autority zajistí:

SSL certifikáty podle typu

Standardní SSL certifikáty

Standardní SSL certifikát spolehlivě zabezpečí jednu doménu nebo jednu subdoménu šifrováním o síle až 256-bit. S důvěryhodným SSL certifikátem garantujeme, že se uživateli v prohlížeči nezobrazí varování o nedůvěryhodném SSL certifikátu.

Wildcard SSL certifikáty

Wildcard SSL certifikát zabezpečí celou doménu a všechny její subdomény, např. cokoliv.example.com. Při potřebě zabezpečit více subdomén na jedné doméně tak můžete výrazně ušetřit oproti koupi více standardních SSL certifikátů pro každou subdoménu zvlášť.

Multidoménové SSL certifikáty

Tzv. UC/SAN SSL certifikáty jsou SSL certifikáty, které díky SAN rozšíření zabezpečují více ruzných domén či subdomén, například www.example.com a mail.example.org. Multidoménový SSL certifikát je plně kompatibilní s MS Exchange, IIS, Apache i nginx.

SSL certifikáty podle ověření

SSL certifikáty s expresním ověřením domény (DV)

DV SSL certifikáty jsou díky automatizovanému ověření domény vystaveny v řádu několika minut a není nutné dokládat žádné dokumenty o organizaci (společnosti).

Pro jednu (sub)doménu

Wildcard

Multidomain

SSL certifikáty s ověřením organizace (OV)

OV SSL certifikáty znamenají vyšší důvěryhodnost. Ověřené údaje o organizaci (společnosti) jsou uvedeny přímo v SSL certifikátu a uživatel si je může kdykoliv zkontrolovat přímo ve svém webovém prohlížeči. Kromě silného až 256-bit šifrování tak zajišťují výrazně vyšší důvěryhodnost než DV SSL certifikáty s expresním ověřením.

Pro jednu (sub)doménu

Wildcard

Multidomain

"Zelené" SSL certifikáty s rozšířeným ověřením organizace (EV)

EV SSL certifikát v prohlížeči zobrazuje zelený adresní řádek i název organizace (společnosti). Zelený adresní řádek je nepřehlédnutelný vizuální indikátor důvěryhodného serveru. Uživatel okamžitě vidí, že provozovatel webu je ověřený a důvěryhodný. Zvyšte konverze a zisky zobrazením zeleného adresního řádku s EV SSL certifikátem!

Pro jednu (sub)doménu

Wildcard

(EV Wildcard neexistuje)

Multidomain